Літак Іл-76МД ЗСУ модернізують до вимог ІКАО

-

Читайте также

Знайдено чергові докази російської агресії на Донбасі. ФОТО

Прес-центр штабу ООС опублікував дані, які виключають будь-які сумніви стосовно причетності РФ до збройного конфлікту на Донбасі.  У районі проведення...

На Одещині звели нову казарму для курсантів за 6 млн гривень. ВІДЕО

В Одеській області звели нову казарму для курсантів військової академії. Будівля є частиною Центра забезпечення навчального процесу. Відтепер курсанти,...

В Панаме задержали подлодку с колумбийцами и несколькими тоннами кокаина. ВИДЕО

Власти Панамы задержали подлодку, на которой пытались переместить 5 тонн кокаина. На борту аппарата также находились четыре колумбийца. Об этом...

Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» оголосило тендер на дообладнання літака Іл-76МД Повітряних Сил ЗСУ відповідно до вимог ІКАО. Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на відповідний тендер.

До 28 січня ця закупівля перебуває  на етапі уточнення, після прийом пропозицій від учасників торгів. Переможець тендеру має здійснити поставку та укомплектування літака наступним обладнанням:

Апаратура для забезпечення вимог скороченого мінімуму вертикального ешелонування (RVSM) типу AD-32 (подвійний комплект I кат. (новий)) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Бортова система попередження зіткнення в повітрі TCAS-II типу САS-67 з версією прошивки 7.1 (ІІ кат.) та блоком УБС-К (І кат. (новими) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Система раннього попередження наближення землі з функцією оцінювання рельєфу місцевості за напрямом польоту (EGPWS) типу MARK-VIII(1 категорія) з індикатором А-813 (ІІ кат.) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Стаціонарний ARTEX C406 та переносний ARTEX ME406P аварійними радіомаяками (І кат. (новий)) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО), та їх прошивка.

Система супутникової навігації KLN-90В (ІІ кат.) зі схваленим Командуванням Повітряних сил Збройних сил України комплектом технічної документації (РЛЕ, РТО, РО).

Вартість робіт по дообладнанню літака Іл-76МД ПС ЗСУ до вимог ІКАО, оцінена в 14 750 000,00 гривень без податку на додану вартість та може бути знижена в результаті торгів. У цю суму включено роботи з монтажу систем, їх налагодження та перевірку включно з вартістю матеріалів та монтажник комплектів. Також передбачено гарантійний період на комплектуючи та монтажні роботи терміном на 12 місяців.

Термін завершення робіт – до 31 грудня 2020 року.

Дообладнання літака дозволить використовувати український військово-транспортний літак в міжнародному повітряному просторі, де польоти регулюються Міжнародною організацією цивільної авіації (англ. International Civil Aviation Organization, скорочено – ICAO).

Так наприклад наші військово-транспортні літаки Іл-76МД залучаються до україно-данської операції «Північний сокіл», в ході якої українські військові льотчики здійснюють перевезення пального та інших вантажів з авіабази ПС США «Туле» на данську полярну станцію «Норд», що на острові Гренландія.

Свежее

Турецкая армия пошла в наступление в Идлибе: опубликованы фото и видео операции

Турецкая армия начала военную операцию в провинции Идлиб на северо-западе Турции. Об этом сообщает журналист немецкого издания Bild Юлиан Репке...

«Друг Путина» из боснийских сербов продолжает раскачивать ситуацию в стране

Лидер боснийских сербов в четверг, 20 февраля, вновь призвал к выходу из Боснии и обещал заблокировать принятие решений в учреждениях страны, что было воспринято...

Знайдено чергові докази російської агресії на Донбасі. ФОТО

Прес-центр штабу ООС опублікував дані, які виключають будь-які сумніви стосовно причетності РФ до збройного конфлікту на Донбасі.  У районі проведення операції виявлено військовий засіб ураження...

Это может быть интересно