Лікарів вивезли: хто буде обслуговувати евакуйованих із Уханя в Нових Санжарах

-

Читайте также

Міноборони України оприлюднило поіменний список загиблих у авіакатастрофі АН-26

Міністерство оборони України пропонує згадати поіменно кожного, хто не повернувся з трагічного польоту у п'ятницю, 25 вересня. За інформацією...

«Друзья Путина»: сколько зарабатывают российские топ-пропагандисты

Российские исследователи проанализировали, сколько средств налогоплательщиков уходит на зарплаты самых известных кремлевских пропагандистов, и для наглядности представили их в...

«Усі дуже згуртовані»: у Міноборони спростували фейк, що курсанти відмовляються вчитися у ХНУПС після авіакатастрофи

Інформація, яка поширюється у соцмережах, що курсанти Харківського Національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба нібито забирають документи з навчального...

У Кабміні повідомили про те, що весь персонал медичної установи «Нові Санжари» вивезений з об’єкта і не буде контактувати з евакуйованими.

Мешканці міста продовжують хвилюватися та негативно оцінювати рішення про використання медустанови НГУ у Санжарах для карантину.

«Це ядерна бомба на наші Санжари. У санаторії нормальної каналізації немає, умов немає. Все в річку йде, а потім в Дніпро «, — розповіла «РБК» жінка на ім’я Ірина.

Її сусідка пояснює, що в Нових Санжарах раніше закрилася лікарня. «Народжувати їздимо в Полтаву або Кобеляки. Апендицит різати теж в обласну. Якби у нас медицина була як в Китаї, то я ще можу зрозуміти. Але навіщо нам їх в центр селища везти, якщо умови взагалі не підходять?», — зазначила вона .

Тим часом у повідомленні НГУ у Фейсбук зазначається, що медичний центр Національної гвардії «Нові Санжари» готовий забезпечити карантинні заходи для громадян, що повернулися сьогодні рейсом з Китаю.

Установа забезпечена необхідними матеріальними засобами та має добре розвинену інфраструктуру. Фахівці медичного напрямку мають індивідуальні засоби захисту та знають необхідні процедури, що мають бути здійснені, аби забезпечити суворий режим санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки.

Центр має 200 ліжко-місць. Номери забезпечені умивальником, туалетом, душем, меблями, радіоточкою, телевізором, холодильником, кондиціонером, освітлювальними приладами. Санвузол знаходиться в кожній кімнаті.

Сам центр знаходиться на окремій території, що віддалена від основної заселеної території населеного пункту Нові Санжари. Тому евакуйовані громадяни, яким потрібно буде пройти період обсервації не будуть жодним чином перетинатися із місцевими мешканцями.

Територія закладу охороняється та здійснюється встановлений перепускний режим.

МВС України констатує, що загрози здоров’ю громадян відсутні, спільно з МОЗ проводяться активні профілактичні заходи.

За повідомленнями МОЗ, українці, евакуйовані з Китаю, повністю здорові, проте для унеможливлення потенційних загроз вони будуть знаходитися в Медичному центрі Національної гвардії «Нові Санжари» протягом 14 днів.

Як повідомляла група «ІС», коронавірус викликав паніку в Україні: в регіонах блокують лікарні і протестують.

загрузка...

Свежее

В Украине запретили полеты самолетов АН-26 и их аналогов

С субботы, 26 сентября, на время проведения расследования катастрофы военного самолета в Харьковской области, будет действовать запрет на учебные полеты самолетов АН-26 и их...

Як британські та українські десантники з боєм форсували річку Дніпро: вражаюче відео

Воїни-десантники України та Великої Британії під час стратегічних командно-штабних навчань ЗСУ за участю підрозділів ЗС країн-членів НАТО "Об'єднані зусилля 2020" продемонстрували грізну силу міжнародного...