Латвія відмовилася впускати росіян, які тікають від мобілізації

-

Читайте также

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич заявив, що Рига не видаватиме гуманітарні візи громадянам росії, які бажають уникнути мобілізації в армію або пропускати їх через кордон у разі, якщо вони вже мають шенгенську візу.

Про це пише Newssky.

Він пояснив це «міркуваннями безпеки». Запис опублікований у його твіттері 21 вересня.

З 19 вересня країни Балтії, включно з Латвією, закрили кордон для громадян росії з шенгенськими візами. Раніше заявлялося, що видача гуманітарних віз, які зокрема видаються людям під загрозою переслідування з боку держави, продовжиться.

21 вересня у росії президент путін оголосив мобілізацію. Указ було опубліковано на сайті Кремля. Це було зумовлено буцімто необхідністю продовжити бойові дії в Україні. За словами міністра оборони шойгу, будуть мобілізовані 300 тисяч осіб.

Як повідомляла група «ІС», Латвія обмежує в’їзд росіян, «вас тут не чекають».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

На Херсонщині виявили залишки тіл загиблих під час окупації цивільних. ФОТО

У деокупованому Береславському районі Херсонської області у погребі одного з будинків правоохоронці виявили останки цивільних тіл. Про це повідомляє...