Латвія призупинила дію трьох угод з російською федерацією

-

Читайте также

Починаючи із 1 серпня Латвія зупинила дію одразу трьох угод з російською федерацією, зокрема, щодо економічного співробітництва. Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ Латвії в офіційному виданні Latvijas Vеstnesis.

Окрім цього, була призупинена чинність угоди між урядами двох країн щодо створення міжурядової комісії у сферах економічного, науково-технічного, гуманітарного і культурного співробітництва.

Також з 1 серпня призупинила дія угоди між Латвією та росією від 2010 року про спрощення взаємних поїздок між мешканцями прикордонних районів двох країн (це рішення Рига анонсувала у середині липня).

При цьому у МЗС Латвії нагадали, що 16 травня було призупинено чинність міжурядової угоди про запобігання подвійному оподаткуванню та ухиленню від сплати податків щодо податків на прибуток та капітал і протоколу до нього.

Також того ж дня призупинили дію статті 13 угоди між урядами Латвії та росії про соціальний захист російських військових пенсіонерів та членів їхніх сімей, які мешкають на території Латвії. Ця стаття передбачала, що обидві сторони забезпечують догляд, благоустрій та збереження меморіальних споруд та місць масового поховання воїнів на своїй території та не перешкоджають похованню ветеранів.

Зокрема, призупинення дії цієї статті дозволяє позбавитись великого радянського меморіалу у центрі Риги, що планується виконати до 15 листопада.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Латвія закликала надати Україні більше HIMARS.

Свежее

В навчальному центрі армії рф мобілізований помер від цироза печінки

Як повідомляла група «ІС», 1 жовтня, у їдальні навчального танкового центру військової частини у свердловському селищі Порошине знайшли тіло...