Латвія припиняє видачу робочих віз громадянам рф

-

Читайте также

Парламент Латвії затвердив поправки до імміграційного закону, які змінюють умови продовження посвідок на проживання для громадян російської федерації та білорусі та запроваджують заборону на видачу віз громадянам рф.

Про це йдеться у повідомленні видання Delfi.

Крім того, ухвалені зміни вимагають від громадяни росії, які раніше були громадянами або негромадянами Латвії, а зараз живуть у Латвії на підставі постійної посвідки на проживання, підтвердити володіння державною мовою.

Парламент ухвалив закон у остаточному читанні наступного дня після того, як президент росії оголосив у країні військову мобілізацію. 

В умовах, коли очікується, що деякі громадяни росії, які підлягають військовому призову, можуть тікати з країни, Латвія не тільки посилила правила продовження тимчасової посвідки на проживання росіянами, а й фактично виключила можливість отримання росіянами довгострокових віз у зв’язку з працевлаштуванням у Латвії чи іншій країні-учасниці Організації економічного співробітництва та розвитку.

Одночасно до закону внесено норму, яка передбачає у яких випадках, не передбачених законодавством, посвідка на проживання строком до п’яти років може бути видана громадянам росії та білорусі. Розпоряджатися про видачу такої посвідки може міністр внутрішніх справ, якщо це відповідає інтересам Латвії, міжнародним правовим нормам або пов’язано з гуманітарними міркуваннями.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в МЗС Латвії закликали збільшити кількість зброї для України.

Свежее

Рашисти в Мелітополі рахують втрати і готуються до втечі

Рашисти в Мелітополі і по всій тимчасово окупованій території Запоріжжя вже почуваються некомфортно. Рахують втрати і готують населення до...