Латвія додатково перевірятиме громадян рф, які в’їжджатимуть у країну

-

Читайте также

Всі громадяни, які в’їжджають до Латвії з росії та Білорусі, будуть проходити додаткові перевірки. Таке рішення ухвалив латвійський уряд, повідомляє «Delfi».

Зі змінами в правилах у майбутньому при видачі візи чи посвідки на проживання громадяни зазначених країн повинні будуть проходити додаткову перевірку, щоб оцінити, чи в’їзд іноземця не становитиме загрозу національній безпеці чи громадському порядку.

У список країн, чиї громадяни повинні проходити додаткові перевірки, окрім рф і Білорусі внесли Камерун. Останнім роками у Латвії збільшилася кількість заявок від камерунців на довгострокові візи. Також у 2021 році суттєво зросла саме кількість відмов у видачі віз саме громадянам Камеруну.

У МВС Латвії зазначили, що у зв’язку із військовою агресією росії в Україні з 25 лютого цього року латвійські диппредставництва за кордоном припинили прийом заявок на видачу віз від громадян росії на невизначений час.

Візи видаються лише у виняткових випадках, якщо це пов’язано з гуманітарними міркуваннями, а також членам сімей громадян ЄС, у разі тяжкої хвороби чи смерті родичів. Така сама модель застосовується в Естонії, Литві, Польщі та Чехії.

Як повідомляла група «ІС», прем’єр Естонії закликала ЄС припинити видавати візи росіянам.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Рашисти в Мелітополі рахують втрати і готуються до втечі

Рашисти в Мелітополі і по всій тимчасово окупованій території Запоріжжя вже почуваються некомфортно. Рахують втрати і готують населення до...