«Курси капітанів»: у Національній академії Сухопутних військ відбувся випуск слухачів

-

Читайте также

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершився тримісячний фаховий курс підвищення кваліфікації для офіцерів танкових та артилерійських підрозділів. Потрапити на навчання мали змогу лише найкращі військовослужбовці з бойових частин, котрі пройшли відповідний відбір у своїй підрозділах і плануються кандидатами на вищі посади, інформує прес-служба Міноборони.

Підготовка слухачів передбачала проходження трьох модулів: «Бойове застосування роти та управління діями роти під час загальновійськового бою», «Робота штабу батальйону щодо планування та ведення бойових дій за процедурами Military Decision Making Process (за термінологією НАТО — 7-кроковий процес ухвалення військових рішень), «Лідерство та повсякденна діяльність».

Впродовж останніх двох днів навчання офіцери складали комплексний іспит, де вони продемонстрували глибокі теоретичні знання, вміння та чіткі практичні навички при використанні процедури ухвалення рішення за стандартами НАТО (TLP) на рівні ротної ланки управління та здійсненні управління підлеглими підрозділами в основних видах бою.

Крім того, в ході командно-штабного навчання слухачі застосовували процедури ухвалення рішення (MDMP) на рівні батальйонної ланки управління, здійснювати керівництво підрозділами батальйону в основних видах бою.

За результатами навчання та проведення комплексних іспитів понад два десятки офіцерів в урочистій обстановці отримали Сертифікати про закінчення курсу (L-1С).

До слова, якщо для слухачів спеціалізації «Управління діями підрозділів механізованих (танкових) військ» це вже другий набір, то для воїнів-артилеристів цей курс проводився вперше.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в Міністерстві оборони відбулося обговорення проекту Стратегії воєнної безпеки України. У заході взяли участь керівники Директорату політики у сфері оборони і Департаменту воєнної політики та стратегічного планування МО України, іноземні радники від урядів США, Канади, Великої Британії, Данії, Німеччини, Представництва НАТО в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее