Домой Новости Курсантів військових навчальних закладів ЗСУ вчать протидіяти російській пропаганді

Курсантів військових навчальних закладів ЗСУ вчать протидіяти російській пропаганді

У рамках розвитку спроможностей Збройних Сил України та інших складових сектору безпеки і оборони України щодо виявлення та протидії російській пропаганді та дезінформації Управлінням стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України у взаємодії з американськими партнерами започатковано реалізацію Програми “Peer-to-peer” (колегіальне навчання) з протидії російській агресії та дезінформації в Україні, інформує прес-служба Генштабу ЗСУ.

Зазначається, що проекти програми, розробленої фахівцями американської агенції EdVenture Partners, були реалізовані у 75 країнах світу із залученням більше 10 тисяч учасників.

В Україні участь у програмі беруть команди курсантів вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України, а також представники ВНЗ Національної гвардії та прикордонної служби.

Модель колегіального навчання дасть змогу учасникам під керівництвом викладача чи офіцера розробити власні проекти з посилення медіаграмотності, виявлення та протидії інформаційним загрозам, дезінформації та пропаганді з боку Російської Федерації.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група «ІС», ЗМІ РФ та Білорусі синхронно поширювали фейки щодо «антилукашенківських» протестів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.