Курсант ХНУПС став найкращим студентом у коледжі Королівських ВПС Великої Британії

-

Читайте также

Українські курсанти продовжують бути одними з найкращих у військових навчальних закладах Великої Британії. Про це інформує прес-служба посольства Великої Британії в Україні.

Як зазначається, цього року курсант Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Антон Лузгарь був нагороджений Міжнародною премією у Коледжі Королівських Військово-Повітряних Сил Кранвелл.

Антон отримав трофей і пам’ятну картину із зображенням коледжу на знак визнання його лідерських та офіцерських якостей, а також високих результатів навчання на курсі.

Тепер Антон має шанс позмагатися з іншими кращими міжнародними курсантами за честь стати найкращим та отримати меч Королівських ВПС.

Курсовий офіцер Антона заявив, що «він абсолютно заслужено може пишатися своїми досягненнями».

«Вітаємо Антона з цим успіхом і бажаємо йому нових професійних звершень», — йдеться у повідомленні Посольства.

Зазначається, що минулого року український курсант Антон Совенко отримав відзнаку кращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті. У 2019 р. Артем Бараненко отримав «Шаблю найкращого закордонного випускника» Сандгерста. Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки.

У 2015 році Михайло Лещенко отримав почесну відзнаку як найкращий випускник коледжу Королівських ВПС серед іноземців.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, минулого року принц Чарльз відзначив рівень підготовки українських курсантів, які навчались в коледжі ВПС Британії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Кризис в Беларуси: крупнейшая компания Новой Зеландии прекращает контакты с «Беларуськалием»

Новая Зеландия отказывается от калия из Беларуси после витка небывалого насилия против мирных граждан. Сельскохозяйственный компания Ravensdown, поставляющая около половины...