У Крутах освятили хрест на місці будівництва майбутнього храму ПЦУ: подробиці

-

Читайте также

У п’ятницю, 29 січня, до Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут» приїхали студенти, військові, священники, небайдужі громадяни, щоб вшанувати українських воїнів, які у 1918 році зупинили на чотири дні більшовицький наступ на Київ, що дало змогу УНР укласти мир у Бресті з державами Четверного союзу. Після урочистостей на станції біля Меморіалу була звершена поминальна літія в пам’ять про загиблих за рідну землю і освячено хреста на місці будівництва майбутнього храму ПЦУ, інформує ресурс Духовний фронт.

Чин освячення звершив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій разом із 14 священиками єпархії.

Після освячення архієпископ Євстратій звернувся до присутніх:

«Храм у Крутах – це буде ще одна перемога під Крутами, бо тоді українці хоч і відступили, але утвердили Україну, і більшовиків тепер нема і память їх проклята, а память про героїв українців – священна», – заявив священник.

Після урочистостей на станції біля Меморіалу була звершена поминальна літія в пам’ять про загиблих за рідну землю і освячено хреста на місці будівництва майбутнього храму ПЦУ.

Парафія Собору Пресвятої Богородиці вже отримала акт про виділення землі від новообраного голови Крутівська ОТГ Олега Бузуна, який заявив, що у будівництві храму не буде жодних перешкод.

Нагадаємо, раніше група ІС інформувала про те, що парафія ПЦУ на Керченському півострові відновила богослужіння.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Священник ПЦУ розповів, за якою схемою УПЦ МП захоплює храми в Україні

Московський Патріархат по всій Україні, від Донбасу до Закарпаття, намагається захоплювати храми у громад ПЦУ. Водночас, у стилі кремлівської...