Кремль заступився за своїх найманців: погрожує відповіддю ЄС за санкції проти ПВК Вагнер

-

Читайте также

В Кремлі заступилися за своїх найманців та військових злочинців із ПВК «Вагнер» і погрожують Європейському Союзу відповіддю за санкції. Офіційна представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова після погроз ЄС сказала, що «компанія не підконтрольна владі Росії»

Про це йдеться на сайті МЗС Росії.

«Закликаємо Євросоюз припинити спроби втручання у внутрішні справи суверенних держав-членів ООН. Почати вибудовувати взаємодію з усіма членами міжнародного співтовариства на основі рівноправності та взаємної поваги. Зрештою, відмовитися від усіх запроваджених за межами міжнародного права односторонніх обмежувальних заходів. Росія залишає за собою право відповіді на недружні дії ЄС», — заявила Захарова.

Вона заявила, що незалежні держави уповноважені самостійно налагоджувати взаємодію із зовнішніми партнерами.

«Виходить, що своїми незаконними обмеженнями Євросоюз ставить під сумнів суверенне право держав-членів ООН вибудовувати незалежну внутрішню і зовнішню політику», — сказала Захарова.

Представниця МЗС Росії також закликала ЄС перестати втручатися у внутрішні справи суверенних країн.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як Захарова вкотре зганьбила Лаврова.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Рух “Жовта Стрічка” продовжує спротив ворогам в Енергодарі. ФОТО

Активістів «Жовтої Стрічки» в Енергодарі не зупинить ніякий ворог! Мешканці міста показують свою хоробрість, розповсюджуючи стрічки та патріотичні плакати. Про...