КПВВ на Донбасі: в штабі ООС повідомили нові дані про ситуацію

-

Читайте также

Впродовж доби в районі проведення ООС підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4873 транспортних засоби, 5184 особи, з яких 4784 по Інформаційному центру.

До територіальних підрозділів на причетність до збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялись 5 осіб. Виявлено 76 адміністративних правопорушень. За вказаний період поліцейськими розкрито 17 злочинів.

Минулої доби через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 514 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 913 осіб.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, протягом минулої доби, 11 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Депутат Госдумы РФ считает, что россияне берут кредиты из-за нехватки денег на еду

Депутат Госдумы РФ от КПРФ Вера Ганзя считает, что россияне вынужденно берут микрозаймы из-за отсутствия денег на продукты питания...