КПВВ на Донбасі: в штабі ООС опублікували нові дані про ситуацію

-

Читайте также

В районі проведення ООС впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4626 транспортних засоби, 5347 особи, з яких 4947 по Інформаційному центру. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ООС в соціальній мережі Facebook.

До територіальних підрозділів на причетність до збройних формувань Російської федерації та її найманців 2 особи. Виявлено 90 адміністративних правопорушень. За вказаний період поліцейськими розкрито 34 злочини.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1175 особи, на підконтрольну Україні територію прибуло 899 осіб. Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» 3 та 3 відповідно.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше парламентарі «Люблінського трикутника» відвідали КПВВ на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Росія дискредитує Україну для виправдання можливої агресії – Хомчак

Росія нарощує свій воєнний потенціал, проводить кампанії з дискредитації України та ЗС України з метою виправдання можливості широкомасштабної військової...