КПВВ на Донбасі: прикордонники опублікували нові дані про тиждень роботи

-

Читайте также

Російсько-окупаційні війська залишають повністю заблокованими дорожні коридори через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка» на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної прикордонної служби України.

Рух дорожнім коридором до контрольного пункту «Новотроїцьке» окупанти відкривають лише двічі на тиждень. За тиждень через КПВВ прослідували 580 громадян та 92 транспортних засобів у бік тимчасово окупованої частини Донеччини, а  599 громадян та  88 транспортних засобів – у напрямку контрольованої території.

Щоденно пропускні операції здійснювалися лише в КПВВ «Станиця Луганська». Загалом у цьому КПВВ військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили на тимчасово окуповану територію 7 296 осіб, а на контрольовану територію – 5 769 особи.

Крім того, проросійські бойовики не допустили на тимчасово окуповану територію України 7 громадян. Прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Також прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» та КПВВ «Щастя» проїхали 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для потреб мешканців тимчасово окупованої території України доправлено сантехнічні матеріали, меблі, одяг та продуктові набори. Загальна вага гуманітарної допомоги склала понад 36 тонн.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше правозахисники заявили, що кількість перетинів КПВВ на Донбасі та біля Криму знизилася у 35 разів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Інформаційні атаки Кремля не завадять співпраці України з Пакистаном

Українські експортери озброєння активно відвойовують втрачені позиції на світових ринках. І це важко не помітити. Адже останнім часом від...