КПВВ на Донбасі: ДПСУ опублікувала звіт про тиждень роботи

-

Читайте также

За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України. З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю, йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

У контрольному пункті «Станиця Луганська» пасажиропотік у порівнянні з минулим тижнем збільшився майже на 30%. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшло 4348 осіб, а на контрольовану територію – 5275 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 239 осіб та 55 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 246 осіб та 52 транспортні засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 23 особи, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у ДПСУ назвали головні загрози на кордоні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пентагон намерен закрепиться в Казахстане после вывода войск из Афганистана

Соединенные Штаты сейчас ведут переговоры со странами Центральной Азии о возможности сохранить свой потенциал в регионе после вывода войск...