Костел святого Миколая у Києві передадуть Римо-католицькій громаді

-

Читайте также

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписав розпорядження про підготовку передачі Костелу святого Миколая Римо-католицькій громаді. Розпорядження підписано 7 вересня.

Про це пише «Духовний фронт України».

Костел святого Миколая – римо-католицький костел у Києві, один з двох, побудованих у місті до 1917 року. Розташований у центрі на Великій Васильківській вулиці. Храм побудований у 1899-1909 роках у неоготичному стил архітектором Владиславом Городецьким. З 1980 року будівлю почали використовувати як концертну залу будинку органної та камерної музики.

Зараз в костелі розташована державна організація “Національний будинок органної та камерної музики України”.

3 вересня в органі костелу сталося коротке замикання, що призвело до пожежі і знищення інструменту. Після пожежі президента України Володимира Зеленського закликали повернути костел святого Миколая в Києві у власність Римо-католицької церкви в Україні.

Як повідомляла група «ІС», у РФ влада відмовляється віддати вірянам католицький костел.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Костел святого Миколая у Києві передадуть Римо-католицькій громаді

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підписав розпорядження про підготовку передачі Костелу святого Миколая Римо-католицькій громаді. Розпорядження підписано 7 вересня. Про це...