Коронавірусом в ЗСУ інфікувалися 40 осіб: Міноборони опублікувало нові дані

-

Читайте также

Станом на 9 травня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 40 осіб, одужало 53 особи та 2 летальних випадки. Про це повідомляє Командування медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) — 314 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби — 23 особи. За минулу добу зареєстровано вісім нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Один хворий перебуває у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Легкий перебіг захворювання, отримує необхідне лікування.

Сім хворих (4 військовослужбовця та 2 працівника ЗС України військових частин Харківського гарнізону, 3 військовослужбовця Миколаївського гарнізону) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан задовільний. Симптоми захворювання відсутні.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, завдяки плідній співпраці з волонтерськими організаціями, Командування об’єднаних сил Збройних Сил України доставило для особового складу підрозділів, які беруть участь у бойових діях на Донбасі, партію медичних масок для захисту від коронавірусу COVID-19.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ВМС ЗСУ провели спільне тренування з Береговою охороною США. ФОТО

В акваторії Чорного моря проведено тренування типу "PASSEX" із залученням сил та засобів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Берегової...