Коронавірус в РФ: незважаючи на пандемію, в Єкатеринбурзі масово святкують Масляну

-

Читайте также

В місті Єкатеринбург в Російській Федерації, незважаючи на пандемію коронавірусу, масово святкують Масляну — гуляння пройдуть на 17 майданчиках. Про це повідомляє видання Credo.press з посиланням на постанову адміністрації міста.

Яка кількість городян очікується на заходах 13 та 14 березня, міська влада не повідомляє. Майданчики будуть відкритими. У програмах – «змагання, народні обряди, пісні, танці, хороводи і конкурси з призами». На одній з локацій замість зимових декорацій зроблять «барвисте оформлення для сімейного відпочинку на свіжому лісовому повітрі». На вході у головній арки організатори встановлять сцену-сонце, де гостей зустрічатимуть скоморохи і циркачі.

Масові гуляння проводять незважаючи на існуючий в регіоні режим підвищеної готовності через пандемію коронавірусу. При цьому пандемія є головною причиною відмови від проведення політичних і соціальних акцій в уральській столиці. Зокрема, на початку березня міністерство громадської безпеки не погодило єкатеринбурзьким феміністкам проведення мітингу 8 березня. Причина відмови – несприятлива епідеміологічна обстановка.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше митрополит РПЦ заявив, що коронавірусом керує бог.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее