Кордон із Польщею вже можна перетнути пішки — ДПСУ

-

Читайте также

Згідно з розпорядженням Уряду від 13 травня, з 00:00 16 травня, відновлено роботу пункту пропуску «Шегині» у Львівській області на кордоні з Польщею. Наразі це єдиний пункт пропуску на українсько-польській ділянці, де обладнаний піший перехід, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Як зазначають українські прикордонники, поки що пропуск громадян здійснюється лише в пішому порядку, оскільки польською стороною роботу автомобільного напрямку не було відновлено.

До введення карантинних обмежень державний кордон у цьому пункті пропуску за добу пішки перетинало близько 2 тисяч осіб, а з опівночі до восьмої ранку через кордон пропущено майже 400 осіб.

Всім громадянам, які прибули на вхід в Україну в обов’язковому порядку охоронці кордону провели температурний скринінг. Також для них передбачено двотижневий карантин. Окрім госпіталізації в обсерваторах, громадяни можуть погодитися на самоізоляцію.

ДПСУ попереджає, що обмежень для громадян щодо виходу з території України немає, однак суміжною стороною введені додаткові заходи на вхід до Республіки Польща, зокрема проходження двотижневого карантину.

До слова, крім пункту пропуску «Шегині» у пішому порядку, кордон з Польщею можна перетнути на автомобілях в пунктах пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Краківець».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Уряд одноголосно вирішив відновити роботу пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення “Рава-Руська” та для морського сполучення “Скадовський морський торговельний порт”, які були тимчасово закриті у зв’язку з пандемією.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Иран искал технологии для производства ядерного оружия в Европе — разведслужбы

В 2020 году Иран искал технологии для оружия массового поражения и продолжал работать над ядерными боевыми зарядами, сообщают спецслужбы...