Кораблі НАТО візьмуть участь у військово-морському параді в Одесі. ФОТО

-

Читайте также

У військово-морському параді в Одесі до 30-ї річниці відновлення Незалежності України, візьмуть участь кораблі НАТО.

Про це пише «Мілітарний».

До кораблів та катерів ВМС ЗС України та Морської охорони ДПСУ долучиться плавсклад з Грузії, Італії, Болгарії, Румунії та Туреччини.

Найбільшим кораблем, що візьме участь в урочистостях, буде італійський есмінець Luigi Durand de la Penne (D560), що напередодні зайшов до Чорного моря.

Корабель вже відвідував Одеси з дружнім візитом чотири роки тому.

Болгарія відправить до нас фрегат «Дръзки» (41), раніше він та кораблі цього типу не бували в Одесі.

Фрегат «Дръзки» на службі ВМС Болгарії з 2005 року, його придбали у Бельгії за рік до того. «Дръзки» побудований судноверфі Boelwerf Temse для бельгійських ВМС під назвою Wandelaar. Закладений 21 липня 1977, введений в експлуатацію 3 жовтня 1978 року.

Від Румунії на святкуванні буде румунський фрегат Contra-Amiral Horia Macelariu (F265), що брав участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze – 2021.

Туреччина відправить один з своїх сучасних корветів типу ADA, які обрала для себе Україна і один з них зараз будується.

З Грузії до Одеси очікуємо на один з патрульних катерів типу Island, вони вже брали участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze.

Окрім традиційного військово-морського параду в Одесі, цьогоріч відбудеться урочистий прохід катерів ВМС ЗС України, Морської охорони ДПСУ, ДСНС, Національної поліції та Держгідрографії на річці Дніпро у Києві.

Як повідомляла група «ІС», питання про членство України в НАТО вже вирішено.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российское влияние в ОРДЛО усиливается — правозащитники

Россия продолжает усиливать влияние на оккупированной части Донбасса. И распространяет идеологию "русского мира" в ОРДЛО. Об этом свидетельствуют аналитические...