Кораблі для ВМСУ: названо підприємство, яке будуватиме ракетні катери

-

Читайте также

Суднобудівний завод «Нібулон» швидше за все буде виробляти ракетні катери для Військово-морських сил ЗСУ – в рамках меморандуму з Британією, пише «Європейська правда».

«Ним, швидше за все, стане Суднобудівний завод «Нібулон». Принаймні, у британців щодо цього варіанта заперечень немає» — йдеться у статті.

Нагадаємо, у Британії в присутності  президента Зеленського підписали меморандум, що передбачає переоснащення Військово-морських сил ЗСУ.

У посольстві Великої Британії в Україні раніше підтвердили, що меморандум передбачає «підтримку суднобудівних потужностей» в Україні.

«Україна матиме можливість спостерігати та навчатися під час побудови перших кораблів у Британії, паралельно з модернізацією власного судновиробництва», – йдеться у коментарі пресвідділу дипмісії.

Два перші корпуси будуть виготовлені на британській верфі за участі фахівців українського підприємства-виробника (його має визначити уряд). Надалі все виробництво – від збирання корпусів до оснащення кораблів озброєнням – буде відбуватися в Україні, на верфі, яку уряд обере та погодить із британською стороною.

Як повідомляла група «ІС», підписано Угоду про стратегічне партнерство України і Великобританії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Корабельна десантна група ВМС ЗСУ провела навчання у Чорному морі. ВІДЕО

ВМС ЗС України провели тактичне навчання корабельної десантної групи, до якого було залучено дивізіон надводних кораблів, підрозділи морської піхоти,...