Контррозвідка СБУ викрила посадовців Торгово-промислової палати України на криміналі

-

Читайте также

Контррозвідка Служби безпеки України викрила і припинила незаконну діяльність окремих посадовців Торгово-промислової палати України, які займались легалізацією іноземців з держав так званого «міграційного ризику».

Про це повідомляється на офіційному сайті СБ України.

Фігуранти налагодили протиправну схему запрошень в Україну так званих «бізнесменів» з країн Близького Сходу та Центральної Азії та сприяли їм в оформленні посвідок на тимчасове і постійне проживання в нашій державі. Також використовували фіктивні підстави для реєстрації шлюбів іноземців з громадянами України.

Контррозвідники СБУ задокументували, що зловмисники за грошову винагороду (від $1 тис. до $3 тис.) виготовляли фіктивні запрошення для в’їзду іноземців, а також сприяли в підготовці необхідних документів для їх подачі до Мін’юсту та Державної міграційної служби України. У подальшому це слугувало підставою для оформлення документів на право перебування в нашій державі, а також давало змогу безперешкодно перетинати державний кордон України та виїжджати до країн ЄС.

За результатами обшуків вилучено комп’ютерну техніку, телефони, інші носії інформації та документи, які підтверджують протиправну діяльність.

Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень та обрання міри запобіжного заходу.

Припинення протиправної діяльності здійснювалось під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора у взаємодії з Головним слідчим управлінням Національної поліції України.

Як повідомляла група «ІС», СБУ викрила групу інтернет-агентури спецслужб РФ, яка працювала на дискредитацію «Кримської платформи».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

рф одноосібно винна у міграційній, харчовій та енергетичній світових кризах – заява Трюдо

Глобальні кризи, які розпочалися в 2022 році, одноосібно спровокувала російська федерація своїм вторгненням до України. Про це заявив прем’єр-міністр Канади...