На нещодавній заклик митрополита Вінницького і Барського Симеона про захист кафедрального Спасо-Преображенського собору від можливих провокацій з боку представників МП в Україні, відгукнулись сотні жителів Вінниці. Як повідомляє «Духовний Фронт України», свою підтримку вінничани виявили спільним вечірнім богослужінням у святині разом з ієрархами Православної Церкви України у Вінниці. Про це повідомляє сайт Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

Майже півтисячі віруючих прийшли у неділю до кафедрального собору єпархії, щоб підтримати митрополита Симеона. Свою підтримку також виявила і Віницько-Тульчинська єпархія ПЦУ на чолі із архієпископом Вінницьким і Тульчинським Михаїлом.

Після спільної молитви до усіх присутніх звернувся владика Симеон. У своєму слові митрополит запевнив, що «що духовенство і парафіяни вінницького Спасо-Преорбраженського кафедрального собору Православної Церкви України моляться за мир і прагнуть порозуміння з вірянами УПЦ МП, але будуть захищати свій храм від будь-яких зазіхань».

Також владика переконаний що з плином часу усі українці будуть в єдиній Помісній Православній Церкві України.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що Вселенській Патріарх Варфоломій розвінчав міф Кремля про ПЦУ.