Компанія зі США заявляє про кібератаку з іншої держави: що відомо

-

Читайте также

Компанія зі США FireEye, яка займається безпекою від кіберзагроз для корпорацій, а також критично важливою інфраструктурою у світі, заявляє про кібератаку з іншої держави, яка була організована на державному рівні. Про це йдеться у повідомленні «Укрінформу».

«Недавно ми були атаковані надзвичайно підготовленими зловмисниками, чия дисципліна, заходи операційної безпеки, а також прийоми змушують нас вважати, що це була атака, здійснена під керівництвом (іноземної – ред.) держави», — зауважується в повідомленні компанії.

При цьому, в компанії не назвали потенційних країн, звідки міг бути організований напад. Однак, як зазначили у FireEye, вони проводять розслідування атаки в координації з ФБР та іншими ключовими партнерами, включаючи Microsoft.

«Їхній початковий аналіз підтверджує наш висновок, що це була робота надзвичайно підготовленого зловмисника, який координується на державному рівні й застосовує нові методи», — підкреслили в FireEye.

За попередньою інформацією, хакери намагалися отримати доступ до інструментів Red Team, які компанія використовує для діагностування рівня безпеки своїх клієнтів.

У компанії підкреслили, що за 25 років роботи у сфері кібербезпеки та реагування на подібного роду інциденти, дійшли висновку, що нинішня атака була скоординована державою, яка має наступальні можливості вищого рівня.

«Ця атака відрізняється від десятків тисяч випадків, на які ми реагували впродовж багатьох років», — зауважили в компанії.

Як зазначили в FireEye, їхній пріоритет полягає в посиленні безпеки клієнтів та громадськості в цілому.

«Ми сподіваємось, що, поділившись деталями нашого розслідування, вся спільнота буде краще підготовлена до боротьби та перемоги під час кібератак», — зазначається в документі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше експерт повідомив, сайти яких держустанов найменше захищені від кібератак.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В районі ООС рятувальники за тиждень близько сотні разів розміновували територію

Піротехнічні розрахунки ДСНС протягом тижня 93 рази залучалися до очищення місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури від вибухонебезпечних предметів в...