Комісія Міноборони РФ інспектує окупаційні підрозділи на Донбасі: дані розвідки

-

Читайте также

Робота комісії в 1 армійському корпусі російських окупаційних військ (Донецьк) є черговим етапом нарощування інтенсивності бойової підготовки оперативного угруповання. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки МО.

Очолює комісію заступник начальника головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони РФ генерал-майор Степан Ярощук.

З початком воєнної агресії Росії проти України Степан Ярощук безпосередньо відповідав за бойове застосування ракетних військ та артилерії на тимчасово окупованих територіях Донбасу. За його наказами окупанти здійснювали обстріли підрозділів Збройних Сил України, мирного населення та об’єктів інфраструктури з території Росії.

Ймовірно, військовий злочинець Ярощук вирішив знову побувати на місці вчинення злочинів.

В ГУР також нагадують кадровим військовослужбовцям та найманцям країни-агресора про невідворотність покарання за вчинення військових злочинів та злочинів проти людяності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Інформаційні системи держорганів залежать від програмного забезпечення з РФ — СБУ

Інформаційні системи органів державної влади вимагають термінового оновлення, щоб повністю позбутися від залежності від російського програмного забезпечення, заявив начальник...