Командування готує документи прикриття військовим окупаційних підрозділів РФ на Донбасі

-

Читайте также

За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, командування Збройних Сил Російської Федерації посилює заходи з приховування перебування російських військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

У зв’язку з цим, т.зв. «республіканськими комісаріатами» активізовано роботу з оформлення відповідних військо-облікових документів прикриття для всіх кадрових військовослужбовців Збройних Сил Росії, які проходять військову службу у складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Крім того, окупантами вживаються активні заходи в інтересах завершення до 1 січня 2020 року процесу надання російського громадянства військовослужбовцям-найманцям. Зокрема, російськими пропагандистами поширюються чутки, що нібито по завершенню кампанії паспортизації грошове забезпечення найманцям буде виплачуватись на рівні виплат кадровим військовослужбовцям ЗС РФ.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що окупанти підсилюють градус ненависті до України на Донбасі.

загрузка...

Свежее

Украинский производитель продемонстрировал первый ударный дрон вертолетного типа

Частное акционерное общество «Рамзай» из Киева, входящее в состав бизнес-ассоциации «Лига оборонных предприятий Украины», представила на выставке «Оружие и...