Командувач ЗСУ розповів про бойові завдання безпілотників Bayraktar

-

Читайте также

Придбані у Туреччини безпілотники Bayraktar TB2 не припадають пилом на складах, а виконують бойові завдання. Про це розповів головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю «Радіо Свобода».

За його словами, турецькі БПЛА розосереджені по аеродромах і виконують різні завдання, в тому числі і бойові. «На сьогоднішній день Bayraktar знаходяться там, де повинні бути і там, де їм найбільше потрібно бути. Тому на складах їх немає, всі вони розосереджені по аеродромах і виконують завдання, в тому числі бойові», — повідомив Залужний.

Він також зазначив про те, що на сьогодні половина радянських танків в армії модернізовано. Але подальша модернізація буде залежати від того, наскільки держава буде виділяти фінансування.

Як приклад Залужний нагадав про гелікоптери Мі-8МСБ: «Від цього вертольота від радянських часів залишився тільки хіба що один фюзеляж, всі інші товари на території України».

Як повідомляла група ІС, БПЛА Bayraktar TB2 здійснили польоти з материкової частини України до острова Тендрівська коса у Чорному морі, де розташований військовоморської полігон.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российские военные устроили смертельное ДТП в Сирии. ФОТО

Бронеавтомобиль БПМ-97 "Выстрел" российского контингента в Сирии стал участником масштабного ДТП на трассе вблизи города Тартус. Фото с места...