Командувач ВМСУ повідомив, коли флот отримає на озброєння ракети «Нептун»  

-

Читайте также

Командувач ВМС України Олексій Неїжпап повідомив, коли на озброєння флоту надійдуть ракетні комплекси «Нептун» і скільки їх має бути за кількістю, щоб убезпечити узбережжя. Про це він розповів у інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Випробування показали, що ніщо не заважає ураженню кількох цілей одночасно. Зброя однозначно ефективна, головне завдання нині – отримати «Нептуни» якомога скоріше й грамотно їх застосовувати. Щодо питання «коли», думаю, в наступному році. А про «скільки», відповім, що заплановано три дивізіони берегових ракетних комплексів. Два на Чорному морі, один на Азовському», — повідомив він.

Крім того командувач зазначив, що передусім Військово-морські сили потребують якісної системи висвітлення надводної обстановки, розвитку безпілотної авіації тощо.

«В будь-який момент часу, в режимі 24/7 ми маємо розуміти, де перебуває ворог. Не менш важливими є й засоби ураження», — сказав він.

Група «ІС» повідомляла, як випробували «Нептун» з бойовою частиною.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В аэропорту оккупированного Симферополя  произошел инцидент с самолетом Boeing 767. ФОТО

Самолет Boeing 737 авиакомпании Pegas Fly частично выкатился за пределы взлетно-посадочной полосы в аэропорту оккупированного Симферополя. По данным СМИ, на...