Командувач ВМСУ повідомив, де продовжать службу звільнені з полону моряки

-

Читайте также

Українські моряки, які були визволені з російського полону на початку вересня, пройшли курс реабілітації, повернулися до виконання службових обов’язків, дехто з них має намір навчатися у військових вишах, перейти на інші посади.

Про це командувач ВМС України Ігор Воронченко розповів у коментарі Укрінформу.

«Вони пройшли курс реабілітації. По здоров’ю вже всі «в нормі», приступили до виконання своїх обов’язків. Дехто з моряків, які повернулися з полону, мають намір продовжувати навчання у вищих військових навчальних закладах, дехто захотів підвищити свій фаховий рівень і перейти на інші класи кораблів. Дехто лишився у своїх екіпажах. Вони в нашій сім’ї, вони загартовані, налаштовані на нові звершення та перемоги», — сказав адмірал Воронченко.

Командувач ВМС України подякував усім, хто докладав зусиль для повернення українських моряків.

«Дякую всім, хто боровся за якомога швидше визволення моїх підлеглих. 7 вересня зусиллями Президента, всієї спільноти України вони були повернуті додому», — сказав адмірал Воронченко.

Як повідомляла група «ІС», розгляд «морської справи» України проти РФ: в МЗС повідомили процедурні нюанси.

загрузка...

Свежее

СБУ затримала розшукуваного Інтерполом росіянина-терориста. ФОТО

СБУ затримала у Черкасах іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку за лінією Інтерполу за вчинення злочинів терористичного характеру. Оперативники...