Командувач ВМС ЗСУ повідомив деталі щодо майбутніх навчань Sea Breeze 2021

-

Читайте также

У цьогорічному міжнародному навчанні Sea Breeze 2021 планується задіяти близько 3 тисяч особового складу, 30 кораблів, 30 повітряних суден, 18 команд спецпризначення та водолазних команд. Про це повідомив командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

«У минулому році значні обмеження було накладено через пандемію COVID-19, тому не було заходу кораблів до портів України. Цього року навчання буде проведено в повному обсязі. Буде задіяно морську, берегову, повітряну та водолазну компоненти. Крім того, суттєво нарощено склад берегової компоненти, вона складатиме близько тисячі військовослужбовців з різних країн світу. Більше, ніж у минулорічному «Сі Бризі», буде залучено іноземної техніки. Зокрема, у навчанні візьмуть участь літаки і гелікоптери з американської сторони», — відзначив Олексій Неїжпапа.

Командувач ВМС ЗСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа

«Головна особливість навчання – це значна зацікавленість світової спільноти даним заходом, про що свідчить рекордна кількість держав-учасниць, підрозділи від яких братимуть участь як безпосередньо, так і в якості офіцерів штабів або спостерігачів. Загалом планується задіяти близько 3 тис. особового складу, 30 кораблів, 30 повітряних суден, 18 команд спеціального призначення та водолазних команд, — повідомив командувач ВМС ЗСУ.

«Усі елементи навчання «Сі Бриз 2021» сплановано та буде відпрацьовано відповідно до стандартів та процедур НАТО. Військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання у морі й повітрі, на суші та під водою. Керувати застосуванням усіх складових компонентів навчання буде Морське командування ВМС ЗС України, яке забезпечує взаємодію та управління міжнародними, міжвидовими, міжродовими та міжвідомчими угрупованнями», — відмітив Олексій Неїжпапа.

Багатонаціональне навчання Sea Breeze 2021 розпочнеться за кілька днів у північно-західній частині Чорного моря, а також в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. Його головна ідея — підвищення рівня взаємосумісності підрозділів ВМС України та США, а також  держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань щодо підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні.

Нагадаємо, в майбутніх міжнародних навчаннях Sea Breeze 2021 свою участь офіційно підтвердив Шостий флот ВМС США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Омбудсмен Людмила Денiсова зустрілася з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти

Зустрілася з Генеральним директором Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти Кетрін Бомбергер. Про це пише у своєму Телеграм-каналі Людмила Денiсова,...