Командувач Сухопутних військ ЗСУ зустрівся з колегами із країн НАТО

-

Читайте также

У Німеччині триває конференція командувачів Сухопутних військ Збройних сил європейських держав. У ході заходу командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський взяв участь у двосторонніх зустрічах з командувачем Сухопутних військ Збройних Сил США в Європі та Африці генералом Кристофером Каволі та тимчасово виконуючим обов’язки командувача Сухопутних військ Збройних Сил Канади генерал-майором Мічел-Хенрі Луі, інформує Служба зв’язків з громадськістю Командування СВ ЗСУ.

Під час проведення зустрічі сторони узгодили напрямки військового співробітництва між сухопутними військами Збройних Сил України та Збройних Сил США в Європі, зокрема з питань спільної підготовки підрозділів сухопутних військ, діяльності Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна та розвитку навчальних центрів підготовки підрозділів.

Окрім цього, відбулося обговорення перспективних напрямків консультативно-дорадчої та матеріально-технічної допомоги від американської та канадської сторони з метою набуття оперативних спроможностей Сухопутних військ України, зокрема з питань реформування системи підготовки з поступовим впровадженням стандартів збройних сил держав-членів НАТО.

Генерал-полковник Олександр Сирський поінформував учасників заходу про поточну ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил, на тимчасово окупованій території Україні, вздовж державного кордону, а також про зусилля української сторони, спрямовані на повне виконання Мінських домовленостей з метою деескалації ситуації на Донбасі.

Участь делегації від Сухопутних військ Збройних Сил України в 28-й конференції командувачів сухопутних військ збройних сил Європейських держав сприятиме зміцненню і розвитку відносин між командуваннями Сухопутних військ Збройних сил України та європейських країн, продовженню обміну досвідом з різних аспектів бойової підготовки, питань покращення взаємосумісності, оснащення та забезпечення підрозділів сухопутних військ, які плануються до участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, рік тому Сухопутні війська ЗСУ відмовились від радянської «спадщини».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупанты в ОРЛО жестко ограничили подачу воды жителям: известна причина

«Власти ЛНР» ограничила подачу воды населению и пытается оспаривать долги перед Попаснянским водоканалом, который поставляет воду на неподконтрольную территорию,...