Командувач ССО: Потрібно бути готовими до вторгнення Росії в кожній області

-

Читайте также

Україна має бути готовою до вторгнення Росії в кожній області. В тих, які не є окупованими і в тих, які знаходяться під окупацією.

Про це заявив командувач Сил спеціальних операцій Григорій Галаган, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на його інтерв’ю Українському центру безпеки і співпраці.

За його словами, згідно закону, ССО є ключовим родом сил, що відповідає за підготовку і організацію Руху опору. Їм дається право забезпечити соціальний захист людей, які приймають участь, а також і організувати сам порядок руху опору та проведення певних заходів.

«Тим більше, що у нас майже 130 районів по новому районуванню і відсутність загрози вторгнення і подальшої ескалації з боку Російської Федерації ніхто не гарантує. Ми повинні бути готові, в кожній області», — заявив Галаган.

Він вважає, що питання організації спротиву — це важливий момент і важливий аспект діяльності ССО.

Як повідомляла група «ІС», Росія офіційно визнала участь своїх громадян у війні на сході.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

США повідомили союзникам у Європі про можливі напрямки наступу Росії на Україну

Американська розвідка поділилася з європейськими союзниками розвідувальними даними, які свідчать про ймовірну підготовку Росії до масштабного вторгнення на неокуповану...