Командувач повідомив про бойовий склад та чисельність морської піхоти ВМС ЗСУ

-

Читайте также

Відповідно до плану реформування ВМС України та з метою оптимізації управління окремими напрямами у 2018 році було створено Командування морської піхоти. Наразі командуванню підпорядковано дві бригади морської піхоти, артилерійську бригаду та реактивний артилерійський полк, полігон, окремий батальйон морської піхоти та окремий розвідувальний батальйон, повідомив командувач морської піхоти ВМС ЗСУ генерал-лейтенант Юрій Содоль в інтерв’ю «Укрінформ».

«Процес розбудови триває й надалі, ми постійно розвиваємось та продовжуємо нарощувати сили морської піхоти. Сьогодні українська морська піхота — це понад 7 тисяч підготовлених, вмотивованих та готових виконати найскладніші завдання військовослужбовців», — зазначив він.

За словами Содоля, понад 10% особового складу – жінки. Вони проходять службу на різних посадах, і це не тільки зв’язківці, медики або кухарі, а також й командири відділень бойових підрозділів.

Як повідомляла група «ІС», до 2025 року українська морська піхота отримає єдині зразки техніки та озброєння.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Участь України у засіданні Північноатлантичної ради: перші підсумки

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у засіданні Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ держав-членів НАТО...