Командувач ОС ЗСУ повідомив про кількість авіації Росії на кордоні з Україною

-

Читайте также

По всій лінії навколо державного кордону збільшення кількості літаків і вертольотів з боку Росії не відбулось. Про це заявив командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв під час програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Зазначена кількість 330 літаків і 240 вертольотів – це кількість яка була давно. На даний час збільшення авіаційного угруповання вздовж держкордону не було. І система ППО ЗСУ відпрацьовує відповідні плани реагування саме на таку кількість як раніше», — наголосив він.

Наєв повідомив, що нині у зв’язку з можливими провокаціями сплановано маневрування сил і засобів протиповітряної оборони та висування їх на ті чи інші напрямки. Він висловив припущення, що вся кількість авіації не буде залучена, тому що у РФ є інші проблеми.

«На відповідні напрямки направлені сили та засоби, щоб врівноважити відповідно сили наші та сили ЗС РФ, щоб ситуація була контрольована і стабільна. Ми це робимо, це наша робота», — підкреслив командувач ОС ЗСУ.

Сергій Наєв також повідомив, що наразі є три сценарії дій російських військ проти України, і за всіма відпрацьовані заходи реагування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Керчь 2.0»: Кому выгоден казанский скулшутинг

Россию сотрясло очередное кровавое вооруженное нападение на учебное заведение. Первое утро после долгих майских каникул в казанской гимназии №145,...