Командувач ОС ЗСУ підбив підсумки року що минає

-

Читайте также

У Командуванні об’єднаних сил ЗС України підбили підсумки діяльності у 2020 році та визначили завдання на наступний рік. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування ОС ЗСУ.

«Цього року ми завершили перехід на J-структуру, ідентичній тій, що прийнята в збройних силах країн-партнерів НАТО. Крім того, завдяки підвищенню злагодженості та навченості особового складу нам вдалося наростити спроможності Командування до виконання завдань за призначенням», — зазначив командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Ставлячи завдання на майбутнє, командувач наголосив на тому, що у 2021 році буде здійснена підготовка військовослужбовців Командування та підпорядкованих підрозділів до виконання оперативних і бойових завдань з відсічі та стримування збройної агресії.

«Ми удосконалимо способи ведення оборонних і стабілізаційних дій, набуватимемо спроможностей до наступальних дій в урбанізованій місцевості в будь-яких погодних умовах, вдень та вночі, а також продовжимо поступовий перехід на стандарти та процедури підготовки, які застосовують країни-партнери Північноатлантичного альянсу», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

З українським Кримом і без Росії: фіналіст ЛЄ потішив картою Європи. ФОТО  

Фіналіст Ліги Європи проклав шлях до Гданська, де відбудеться вирішальний поєдинок турніру. Вільярреал має прізвисько жовта субмарина, тому карту...