Командувач ОС повідомив про забезпеченість ЗСУ боєприпасами для ведення бойових дій

-

Читайте также

В Україні не виготовляють патронів – завод, який робив це раніше, розташований на окупованій території Луганської області. Та попри це Збройні сили України забезпечені більшістю боєприпасів. Про це переконливо заявив 9 липня в ефірі «Право на владу» командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, пише «24 канал».

Відсутність власного патронного виробництва позначається на забезпеченості боєприпасами Збройних сил України. Однак мовиться лише про деякі види дефіцитних боєприпасів, яких замало у порівнянні з потребами військових для ведення поточних бойових дій на Донбасі.

«Таке дійсно є. Але відповідні закупівлі Міністерством оборони України здійснюються у відповідних партнерів, і такі постачаються, – зазначив командувач ОС.

Єдиним виробником боєприпасів для стрілецької зброї в Україні, нагадаємо, був Луганський патронний завод. Він розташований на наразі окупованій території Луганської області.

Наєв запевняє, що забезпечення набоями військових Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей та угруповань, розташованих на Таврійському напрямку (біля окупованого Росією Криму) – на достатньому рівні.

«Що стосується набоїв до стрілецької зброї: цих набоїв нам вистачить на багато часу. Що стосується артилерійських боєприпасів: їх також вистачає – як до танків, так і до бойових машин піхоти, – наголосив Сергій Наєв.

Як повідомляла група «ІС», Зеленський підписав указ про зберігання боєприпасів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Кремль обещает быть паинькой, или Давайте жить дружно

Тут орки опять "к случаю" сочинили очередную программную статейку. Официально это звучит, как "... Статья Президента России опубликована в...