Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Наєв привітав військовослужбовців з Днем Піхоти

-

Читайте также

З нагоди другої річниці Дня Піхоти, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав військовослужбовців окремої бригади зі святом і подякував їм за віддану службу на благо захисту народу та зміцнення обороноздатності країни.

— Саме піхотинці від початку російської агресії проявили себе як відважні бійці, що прийняли на себе основний удар ворога на сході країни. Саме піхотинці по праву вважаються найчисельнішою частиною Збройних Сил України, яку відрізняють фізична і психологічна підготовка, здатність нести бойову службу в надскладних умовах, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, з початком російської агресії, військовослужбовці бригади у важких та кровопролитних боях загартовувалися як справжні воїни, яким притаманна майстерність, міцний характер, воля, а також високі професійні якості.

Як і кілька років тому, сьогодні особовий склад військової частини успішно виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на сході країни.

— Дякую Вам за вірну службу українському народу, за мужність і героїзм, проявлені у бойових діях на сході країни! Прийміть щирі побажання здоров’я та злагоди Вам і Вашим родинам, а також мужності та удачі у Вашій нелегкій службі із захисту України, — зазначив командувач.

Слава Україні!


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ другий рік поспіль не знайшли охочих привезти благодатний вогонь до Магадану

В Російській Федерації другий рік поспіль не везуть благодатний вогонь до Магадану, який раніше традиційно доставляли у регіон на...