Командувач Об’єднаних сил привітав ветеранів ЗСУ з Днем резервіста

-

Читайте также

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав ветеранів Збройних Сил України із професійним святом – Днем резервіста України. Привітання гегнерал-лейтенанта було опубліковане на сторінці Командування об’єднаних сил ЗС України в соціальній мережі Facebook.

Сергій Наєв підкреслив, що війна за незалежність та територіальну цілісність України загартувала ветеранів ЗСУ та об’єднала святою вірою у непереможний народ і єдність заради майбутніх поколінь.

«Особистим прикладом патріотизму та любові до рідної землі ви довели готовність у будь-який час стати до лав Збройних Сил України та й зараз залишаєтеся в оперативному резерві своїх військових частин, що є надійною гарантією обороноздатності нашої держави. Ви – справжні герої! Бажаю вам здоров’я та родинної злагоди, щастя і нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові!», — сказав генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в ЗСУ повідомили про те, що цього року заплановано провести навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними загальною чисельністю понад 28 тис. осіб.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Наращивание войск РФ в Крыму: в ООН выступили с жестким заявлением

В ООН отреагировали на организованное Российской Федерацией неформальное заседание по "формуле Арриа", состоявшееся 5 мая. РФ призвали немедленно прекратить...