Командири бойовиків відправляють «штрафників» на найбільш небезпечні ділянки фронту — розвідка

-

Читайте также

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ відновило практику формування т. зв. «штрафних рот» у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК. Штрафні підрозділи окупанти комплектують офіцерами, сержантами та рядовими, які причетні до скоєння злочинів, самовільно залишали передові позиції або відкрито висловлювали невдоволення умовами служби. Штрафників противник використовує на найбільш небезпечних ділянках на лінії зіткнення. При цьому, за їх рахунок створюються т. зв. «групи швидкого реагування».

Разом з тим, у зазначених підрозділах зберігається найвищий рівень правопорушень, у т. ч. випадки вбивств, що пов’язано з конфліктами між офіцерами та їх підлеглими. Вбиті зараховуються до втрат нібито внаслідок обстрілів підрозділами Об’єднаних сил.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про втрати бойовиків окупаційних формувань на Донбасі за підсумками минулого 2019 року.

загрузка...

Свежее

ВВС США испытали в полете БПЛА с системой ИИ для беспилотных ведомых. ФОТО

ВВС США впервые испытали в полете прототип системы искусственного интеллекта для беспилотных ведомых Skyborg. Как сообщается, систему установили на...