Командир угруповання військ «Південь» проінспектував військові частини, які виконують завдання поблизу окупованого Криму. ФОТО

-

Читайте также

Новопризначений командир угруповання військ «Південь» генерал-майор Ігор Танцюра продовжує вивчати стан справ в зоні відповідальності. Він проінспектував війські частини, які виконують завдання поблизу окупованого Криму, повідомляє прес-служба угруповання військ «Південь».

Так, зокрема, він перевірив організацію служби у військових частинах та підрозділах, їх знання та практичні навички при виконанні завдань. Безпосередньо на передових позиціях генерал-майор Ігор Танцюра вивчив характер дій противника та переконався у готовності наявних сил і засобів до адекватних дій у разі загострення ситуації.

Також, під час роботи на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом, командир угруповання військ «Південь» уточнив порядок виконання завдань та вогневого ураження противника.

Як повідомляла група «ІС», командир угрупування військ «Південь» зустрівся із головою Запорізької ОДА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Координація і взаємодія: як пройшло спільне заняття капеланів і психологів підрозділів ООС. ФОТО

На базі окремої механізованої бригади ОТУ “Схід” відбулося спільне заняття капеланів та військових психологів, котрі виконують завдання в районі...