Колишній військовий представник на ДП «Антонов» підозрюється у масштабному шахрайстві

-

Читайте также

Військова прокуратура Центрального регіону України підозрює колишнього начальника 615 Військового представництва Міноборони в шахрайстві та підробці документів, що дозволило йому заволодіти майже 4 мільйонами гривень коштів ДП «Антонов».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Зокрема, полковник переконав службових осіб держпідприємства у законності укладання договорів підряду ДП «Антонов» з військовослужбовцями та працівниками військового представництва на науково-технічне супроводження  сертифікаційних робіт та випробувань при розробці та модернізації зразків авіаційної техніки цивільного призначення.

Начальник отримав доступ до персональних даних своїх підлеглих для використання під час укладання договорів та отримання коштів у касі від їх імені. Готував також  акти про нібито виконані роботи з підробленими підписами виконавців. Одержані за ними кошти привласнював та використовував на власні потреби.  

20 грудня 2019 року колишнього начальника 615 Військового представництва Міністерства оборони повідомлено про нову підозру та зміну раніше повідомленої.  Дії полковника кваліфікували за ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 32, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 32, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України, серед яких заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно, у особливо великих розмірах та використання завідомо підробленого документу, вчинене повторно.

Як повідомляла група «ІС»,  у ВСУ викрили шахрая, що «розводив» бійців і волонтерів.

загрузка...

Свежее

РПЦвУ є одним із компонентів агресії РФ проти України

У Горохові місцева влада допомагає Московському патріархату. Про це заявив депутат Луцької районної ради, член фракції ВО «Свобода» Віктор...