Колаборанти у Бердянську вже говорять про майже 100% явку на псевдореферендум

-

Читайте также

Колаборанти в пропагандистських ЗМІ говорять про майже 100% явку на псевдореферендум у тимчасово окупованому Бердянську, ймовірно яку наразі й малює російська влада.

Про це пишет Бердянск Сейчас.

Зазначається, що при цьому ніде не оголошується кількість тих, хто віддав голос, – лише відсоток. Також не оголошується й те, від якої цифри рахують явку.

«З перших днів окупації з міста поїхало вже більше 70% місцевого населення. І бердянці продовжують виїжджати кожного дня. До того ж, як ми писали раніше, більшість бердянців бойкотують референдум, ховаючись від «членів увк» та військових, які їх супроводжують. Тож ні про яке позитивне ставлення бердянців до того, що відбувається не може бути й мови», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що рашисти не соромляться робити заяви, що мешканці міста дуже активно голосують та навіть «бігають за членами увк та благають дати проголосувати».

Група ІС повідомляла про те, хто малює фейкові результати псевдореферендуму на окупованих територіях.

______________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ викрила високопосадовців з митниці, які блокували вивезення зерна до ЄС

Служба безпеки продовжує комплексно протидіяти системним загрозам управлінню державою в умовах війни. В результаті слідчо-оперативних дій на Київській, Львівській...