Кінець боротьби за Крим: дипломат спрогнозував, що буде після відновлення водопостачання

-

Читайте также

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін спрогнозував, як розвиватимуться події після відновлення водопостачання в окупований Крим.

Про це він написав у Фейсбук.

«Я хочу, щоб всі розуміли, що буде після відновлення подачі води в Крим. Формальне невизнання окупації залишиться, але санкції поступово знімуть. Статус Криму прирівнюватиметься до статусу балтійських країн в СРСР: окупацію не визнаємо, але все інше — будь ласка. Це остаточний кінець боротьби за Крим, він не буде проблемою для Росії. Для неї Крим це військова база, а люди — «довісок» до неї», — заявив Клімкін.

За його словами, постійні «тестові кульки» щодо подачі води в Крим — це бажання «вбити двох зайців»: догодити РФ для подальшої нормалізації відносин та використати сприятливе, ставлення багатьох українців до відновлення водопостачання Криму, які не розуміють, що початок по воді — це не початок деокупації, а її кінець.

«І врешті-решт: відповідальність за окуповану територію несе окупант — так чітко прописано в міжнародному праві. Уряд у нас новий, а міжнародне право — те саме», — резюмував дипломат.

Як повідомляла група «ІС», новий прем’єр України готовий відновити постачання води до Криму, але є умова.

загрузка...

Свежее

Вакцинация «Спутником V» не дает права посещать Украину: заявление Госпогранслужбы

Справки о вакцинации российской вакциной «Спутник V» не дают гражданам других стран права на въезд в Украину. Причиной является...