Кілька помісних церков готуються оприлюднити важливе рішення щодо ПЦУ

-

Читайте также

Православну церкву України готуються визнати ще кілька помісних православних церков. Про це розповів священик ПЦУ Андрій Гуль, коментуючи першу річницю створення української помісної церкви, пише «Духовний фронт України».

«Ми святкували 15 грудня річницю об’єднання всіх християн. Минув рік з часу об’єднання в єдину помісну Православну церкву України. Дві великі помісні церкви, Елладська і Олександрійська, визнали нашу незалежність, вступили з нами в євхаристійне спілкування. Хоча про це говорили, що це неможливо», — заявив Гуль.

«Я відкрию таємницю, що якраз зараз ще кілька церков активно займаються тим, щоб зробити нам такий самий подарунок — визнати нашу церковну незалежність. Поки не будемо вказувати, хто саме», — зазначив він.

Священик також розповів, що до ПЦУ за рік перейшло понад 600 парафій.

«Процес триває до сьогоднішнього дня. Днями на Кіровоградщині ще одна громада Московського патріархату перейшла в Православну церкву України», — додав він.

Як повідомляла група «ІС», чому православні церкви зволікають з визнанням ПЦУ: афонський монах пояснив.

загрузка...

Свежее

Кіберполіція нагадала про основні засоби захисту даних в мережі Інтернет

Сьогодні, 6 травня, у Всесвітній день паролів, Департамент кіберполіції Національної поліції України нагадав правила створення та використання "шифрів" у...