Кібератаки на держоргани України: у СБУ надали дані за липень

-

Читайте также

Фахівці Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ у липні 2021 року припинили та нейтралізували 65 кібератак на інформаційні системи органів державної влади, повідомили у СБУ.

Це вдалося зробити завдяки аналізу понад 31 000 критичних подій інформаційної безпеки.

Здебільшого основними типами виявлених кіберзагроз (хакерських атак) були: зʼєднання з командно-контрольними серверами (C&C Server); спроби отримання несанкціонованого доступу (Brute Force Attack); атаки на вебдодатки (Web App Attack); шкідливе програмне забезпечення (Malware).

Нагадаємо, що на базі Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ функціонує система управління подіями інформаційної безпеки (SIEM), яка моніторить події у режимі реального часу і дозволяє аналізувати стан інформаційної безпеки. Потенційно критичні події безпосередньо обробляються аналітиками безпеки, що дає змогу оперативно виявляти, реагувати та попереджувати загрози у національному кіберпросторі.

Як повідомляла група «ІС», за кібератаками на держоргани України стоять ворожі спецслужби.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США успішно випробували балістичні ракети Trident. ФОТО

Прес-служба військово-морських сил США повідомила про успішно проведені планові випробування балістичних ракет Trident II D5LE над Атлантичним океаном. Пуск...