Кібератака РФ на Польщу: спецслужби повідомили нові подробиці

-

Читайте также

Список цілей атаки російської хакерської групи UNC1151 включав щонайменше 4350 електронних адрес, які належать громадянам Польщі. Про це повідомляє видання RMF24 з посиланням на польські спецслужби.

Згідно з повідомленням, служби стверджують, що вони мають достовірну інформацію про те, що діяльність групи UNC1151 пов’язана з діяльністю російських спецслужб.

За даними Агентства внутрішньої безпеки та Служби військової контррозвідки, щонайменше 500 користувачів відповіли на інформацію, підготовлену авторами нападу, «що значно збільшило ймовірність ефективності атаки».

Кібератака торкнулася людей різного політичного походження, а також працівників засобів масової інформації та громадських організацій. У списку також є адреса, яку використовував міністр Міхал Дворчик.

«Служби, відповідальні за кібербезпеку, проаналізували декілька повідомлень, надісланих на адресу міністра, які могли б бути використані для потенційного фішингу — їх зміст та дизайн були спрямовані на фішингові дані, необхідні для входу в систему. У поштовій скриньці, яку використовував міністр Дворчик, також було кілька іноземних імен» — йдеться в заяві речника міністра-координатора спецслужб.

«Вся отримана до цього часу інформація вказує на те, що дії групи UNC1151, які торкнулися Польщі протягом останніх тижнів, є частиною кампанії» Ghostwriter «, метою якої є дестабілізація політичної ситуації в країнах Центральної Європи» — кажуть польські спецслужби.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, під час стягування військ РФ на кордонах з Україною спостерігалося зростання кібератак.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світ

загрузка...

Свежее

Военные Армении обстреляли позиции Азербайджана: что известно

Сегодня, 25 июля, Вооруженные силы Армении с позиций, расположенных близ села Юхары Шорча Басаргечарского района, подвергли непрерывному обстрелу позиции...