Керівництву підприємства на Донбасі повідомлено про підозру у фінансуванні тероризму

-

Читайте также

У жовтні 2014 року, після окупації м. Макіївка у Донецькій області незаконними збройними формуваннями РФ, керівництво заводу, що займається виробництвом машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва, перереєстрували підприємство та почали платити податки у т.зв. «Центральный Республиканский банк ДНР», інформує прес-служба прокуратури Донеччини.

З червня 2018 по січень 2019 років двоє керівників підприємства забезпечили окупантів продукцією виробничо-технічного призначення на суму майже 42 млн російських рублів та сплатили близько 2 млн російських рублів так званих «податків».

Надалі продукція заводу реалізовувалася на підприємствах вугільної та гірничо-шахтної промисловості, що залишились на тимчасово окупованій території Донецької області.

Під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури двом посадовим особам промислового підприємства заочно повідомлено про підозру у фінансуванні тероризму (ч. 2 ст. 258-5 КК України).

Досудове розслідування триває, йдеться у повідомленні наглядового відомства.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, прокурори Донецької обласної прокуратури заочно повідомили про підозру у фінансуванні тероризму колишньому генеральному директору комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Стихийные свалки уничтожают экологию в оккупированном Крыму

В оккупированном Крыму стихийные свалки занимают больше 1 млн квадратных метров. Чтобы ликвидировать груды отходов, потребуются годы и сотни...