КБ «ЛУЧ» та ХК «Артем» об’єднають в ракетобудівну корпорацію: що відомо

-

Читайте также

Провідний український розробник складових частин комплексів авіаційного та протитанкового озброєння «Державне київське конструкторське бюро «Луч» та Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що виробляє спеціальну та авіаційну техніку, будуть об’єднані в ракетобудівну корпорацію в рамках реформування Державного концерну «Укроборонпром», інформує Український мілітарний портал.

Про це стало відомо в ході візиту віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського на підприємства, де команда концерну представила стратегію реформування та концепцію майбутньої ракетобудівної корпорації, що має з’явитися на базі КБ «ЛУЧ» та ДАХК «Артем».

Окрім них, до об’єднання увійдуть низка інших державних підприємств України, що є вітчизняними виробниками високоточної зброї, боєприпасів та спеціальної хімії і зараз входять до складу ДК «Укроборонпром».

Нагадаємо, як інформувала група ІС, на початку липня проти концерну «Укроборонпром» було здійснено кібератаку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В казарме университета Минобороны РФ произошел крупный пожар. ВИДЕО

В центре Москвы в ночь на пятницу, 24 сентября, произошло масштабное возгорание на территории общежития военного университета Минобороны РФ....