Катастрофа МАУ: в Ірані озвучили суму компенсації родинам загиблих

-

Читайте также

Влада Ірану заявила про те, що країна готова виплати компенсацій родинам українців, загиблих у катастрофі літака МАУ над Тегераном у 2020 році. Сума компенсації становитиме 150 тисяч доларів США за кожного загиблого. Про це йдеться у повідомленні посольства Ірану в Україні.

“Іранська делегація повідомила про свою готовність до виплати компенсацій українським родинам загиблих у катастрофі в розмірі 150 тис. дол. за кожного загиблого, згідно з Постановою Уряду ІР Іран, та звернулася до української делегації з проханням довести цю інформацію до відома родичів загиблих українців”, — йдеться в повідомленні посольства.

За даними іранських дипломатів, під час третього раунду перемовин, що тривав з 2 по 3 червня, іранська делегація повідомила про реєстрацію позовів родичів 103 загиблих до судових органів Ірану. Зазначається, що ряд позивачів — іноземні громадяни.

Іранська делегація заявила про свою готовність, у рамках законодавства та правових норм Ісламської Республіки Іран, забезпечити родинам загиблих українців можливість призначити адвокатів, подати скарги та відстежувати провадження відносно цих скарг, зазначили в посольстві.

Зазначається, що на переговорах українська делегація повідомила про створення спільної групи разом з трьома іншими країнами, які мають відношення до даного інциденту, та звернулася відносно перемовин ІР Іран з цією групою.

Мова, ймовірно, про заяву Міжнародної групи з координації допомоги жертвам рейсу PS752. Так, напередодні група заявила, що Афганістан не братиме безпосередньої участі в майбутніх переговорах щодо збиття літака.

Також повідомлялось, що після цього Канада, Швеція, Україна та Велика Британія направили повідомлення про наші претензії до Ісламської Республіки Іран у зв’язку зі збиттям літака рейсу 752 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”.

“Іранська сторона заявила принципово, що не визнає цієї групи як сторони перемовин та висловила своє невдоволення непрофесійним поводженням та ворожою позицією деяких з цих країн. Одночасно іранська делегація наголосила на готовності ІР Іран до перемовин та двосторонньої співпраці з країнами, які поважають суверенітет, юрисдикцію та політичну незалежність Ірану”, — зазначили в посольстві.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше міністри чотирьох країн висунули низку вимог владі Ірану у справі катастрофи МАУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Корабельна десантна група ВМС ЗСУ провела навчання у Чорному морі. ВІДЕО

ВМС ЗС України провели тактичне навчання корабельної десантної групи, до якого було залучено дивізіон надводних кораблів, підрозділи морської піхоти,...