Катастрофа МАУ: Іран відкликає пропозицію щодо виплат сім’ям загиблих

-

Читайте также

Іран відкликає свою пропозицію щодо виплат сім’ям загиблих у катастрофі авіалайнера МАУ в Тегерані. Причиною називають те, що кошти на компенсації хотіли виділити із фонду нацрозвитку. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін, повідомляє Громадського радіо.

«За моєю інформацією уряд вже відкликав цю пропозицію (щодо закладення у бюджеті на наступний рік 200 мільйонів євро для компенсації рідним, які загинули у авіакатастрофі – ред.), оскільки передбачалось, що 200 мільйонів будуть виділені саме з фонду національного розвитку, що спричинило серйозні внутрішні дискусії в іранському суспільстві. Але ми вітатимемо плани іранського уряду зарезервувати певну суму коштів у бюджеті для виплати компенсацій», – каже Єнін.

За його словами, переговори з іранською стороною про розмір компенсацій поки не розпочинали. Позиція України виходить з того, що рівень компенсації значною мірою залежатиме від обставин катастрофи і від рівня співпраці та забезпечення об’єктивного і неупередженого розслідування катастрофи.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Іран не надав Україні обіцяні результати розслідування щодо збитого літака МАУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Росія не припиняє переслідування кримських татар, — правозахисники

Правозахисні організації України прийняли спільну заяву до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, в якій констатували, що з часу...